Bugun...


Dönem Arası Seminerleri 17-19 Şubatta

facebook-paylas
Tarih: 30-01-2016 16:55
Dönem Arası Seminerleri 17-19 Şubatta
+ -

ODTÜ DAS NEDİR?

Okulların başlamasıyla çalışma hayatı yeni bir dinamizm kazanmakta, ve herkesin meşguliyeti artmaktadır. Üniversitelerde sınavlar, dersler, ödevler, projeler derken, öğrencilerin seminerlere katılması güçleşmektedir. Öğretim üyelerinin de benzer nedenlerden hem seminer vermeleri, hem de seminerlere katılımları zorlaşmaktadır. Halbuki üniversitede yeni alanlar hayat bulurken bazen alan dışından bir katılımcı bambaşka görüş açısıyla önemli katkılar verebilir. “Bu alanda derinleşmeliyim” duygusu gelişir...

Çok çeşitli etkileşimlerin gelişeceği, yaşadıkça öğrenmenin zevkinin hissedileceği bir ortam sunuyor ODTÜ. Yıllardır Halk Konferansları düzenleyen ODTÜ, DAS'la herkesin ilgi duyacağı konuları bir araya getirmektedir. Farklı alanlardan katılımcıların deneyimli hocalarla birlikte bilgilerinin güncellenmesi, disiplinler arası ilişkilerin artırılması ve çok yönlü gelişmeye katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

ODTÜ Dönem Arası Seminerlerinin dördüncüsü bu sene 17-19 Şubat 2016 tarihlerinde ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi B Blok salonlarında gerçekleştirilecek... ODTÜ DAS sempozyumlardaki ana konu etrafında öbeklenmiş alt konu yapılanmasından farklı olarak çok çeşitli alanları kapsıyor. 11:00-16:30 saatleri arasında 3 günde 73 oturumda değişik konular uzmanlarınca sunulacaktır.

 

http://sem.metu.edu.tr/other_images/das4.png

 

 
Kaynak: metu.edu.tr

Bu haber 1427 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 İlk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI