Bugun...

Hakkımızda

 

   ODTÜ Gündemi, ODTÜ öğrencileri tarafından bir eksiği gidermek üzere kurulmuş, okulumuzun ve öğrencilerinin her konudaki gündemini takipçileriyle paylaşmak üzere yayın yapan online bir gazetedir.

 

   ODTÜ Gündemi, ODTÜ öğrencilerinin ODTÜ ile ilgili görüş ve önerilerine ses katmak, üniversitemizdeki gelişmeleri öğrencilere duyurmak, basında ODTÜ'nün nasıl yankı bulduğunu göstermek, tarihte ODTÜ'de meydana gelmiş önemli gelişmeleri hatırlatmak ve sosyal medyada ODTÜ hakkında neler söylendiğini ODTÜ'lülere duyurmak amacıyla hizmet vermektedir.

 

   Sitemizde yer verilen bütün haber ve yazılar editoryal görüşümüzü yansıtıyor demek değildir. Sitemizin amacı, bütün ODTÜ öğrencilerinin gündemlerini ve içindekileri birbirine duyurabilecekleri ve birbiriyle paylaşabilecekleri bütün görüş ve düşüncelere saygılı özgür bir platform oluşturmaktır.

 

   ODTÜ Gündemi herhangi bir görüş, kurum ve kuruluşa hizmet etmemektedir. Ancak ODTÜ Gündemi olarak illa bir bir yere hizmet edecek olursak, bu ODTÜ ve ODTÜlüler olur ve yine illa bir görüşümüz olacaksa, bunlar, iyilik, doğruluk, dürüstlük ve adalet gibi temel ilkeler olabilir.

 

   ODTÜ Gündemi'nde yayınlanmak üzere, gündemle ilgili veya gündem dışı yazılarınızı ve öykü, deneme, şiir gibi her türlü edebi metinlerinizi buradan gönderebilirsiniz.

 

Yeni haber ve yazılarda görüşmek dileğiyle…

 

ODTÜ Gündemi EkibiHABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ODTÜ Referandumda Ne Diyor?
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
YUKARI